नगर पालिका परिषद अध्यक्ष कार्यकाल

नगर पालिका परिषद, ललितपुर

अध्यक्ष कार्यकाल

नाम

कब से

कब तक

श्री शिवदयाल तिवारी

01.11.1941

11.12.1942

श्री पुरूषोत्तम नारायण चैबे

12.12.1942

10.11.1947

श्री बद्री नारायण् चैबे

10.11.1947

14.03.1948

श्री बृज नन्दन किलेदार

15.03.1948

28.08.1950

श्री हर देव चैबे

28.08.1950

02.06.1951

श्री शिव दयाल तिवारी

02.06.1951

08.07.1952

श्री बद्री नारायण चैबे

22.07.1952

18.11.1953

श्री बृज नन्दन शर्मा

19.11.1953

14.11.1957

श्री शादी लाल दुबे

15.11.1957

10.12.1958

श्री मुहम्मद इस्माईल

22.04.1964

21.08.1964

श्री कुन्दन लाल सरीफ

22.08.1964

14.12.1964

श्री डा0 शादीलाल दुबे

15.12.1964

25.05.1966

श्री राय सहाब राम दास राय

26.05.1966

24.11.1967

श्री गोकुल  प्रसाद

25.11.1967

20.23.1968

श्री हरिहर नारायण चैबे

21.03.1968

23.06.1976

श्री कुन्दन लाल सर्राफ

23.07.1977

04.08.1977

श्री डा0 शादी लाल दुबे

25.11.1988

17.07.1991

श्री अशोक कुमार पटैरिया

18.07.1991

23.08.1991

श्री जीवन धरलाल जैन

23.08.1991

26.02.1992

श्री अशोक कुमार पटैरिया

27.02.1992

28.12.1993

श्री गुलाम मुहम्मद गामा

29.12.1993

 

श्रीमती नीलम सिंह वर्मा (कुशवाहा)

01.12.1995

03.12.2000

श्री डा0 सीतश कुमार सुड़ेले

04.12.2000

03.12.2005

संयुक्ता समददार आई.ए.एस. प्रशासक

04.12.2005

31.03.200

श्री एस. एन. दुबे आई.ए.एस. प्रशासक

08.04.2006

19.11.2006

श्री रमेश खटीक

20.11.2006

17.12.2011

श्री अवनीन्द्र कुमार आई.ए.एस. प्रशासक

18.12.2011

17.07.2012

श्री सुभाष जायसवाल

18.07.2012